O ateliéri

Ateliér primus bol založený v Prahe v roku 2009 po viacročnom pôsobení v Holandsku, Českej republike a na Slovensku Tomášom Prímusom, autorizovaným architektom, od roku 2014 členom Slovenskej a od roku 2016 Českej komory architektov.

Poskytujeme architektonické a dizajnérske služby od feasibility study, cez volumetrické štúdie, projektovú dokumentáciu až po interiérový dizajn. Spolupracujeme so širokým spektrom odborníkov z uvedených oblastí, u každej zákazky s individuálnym prístupom.

Architektonické služby. Poskytujeme služby a poradenstvo v oblasti architektonických návrhov pre bývanie i komerčnú sféru.

Návrhy interiérov. Taktiež poskytujeme komplexné služby v oblasti návrhov interiéru – od dispozičného riešenia priestoru, vizualizácie v 2D i 3D, projektovej dokumentácie, výberu vhodného nábytku a ďalších zariaďovacích prvkov až po spoluprácu pri finálnej realizácii vrátane atypicky riešených interiérov. Overená stavebná firma a stolári doplňujú portfólio ponúkaných služieb.

Individuálny prístup. Chápeme, že každý člověk má rozdielne potreby a nároky na svoje bývanie, preto ku každému projektu pristupujeme individuálne, aby sme čo najlepšie uspokojili požiadavky našich klientov. Každý návrh by mal přinášať svojmu užívateľovi maximálny komfort.

Design s ohľadom na klienta. Cielom našej práce je vniesť do Vášho projektu originalitu, funkčnosť a štýl. Preto poskytujeme profesionálne služby, uprednostňujeme priamu konzultáciu s klientom, aby sme zistili, čo sa Vám páči a v čom sa cítite dobre. Prioritou pre nás je, aby bol finálny návrh a následná realizácia podľa Vašich predstáv a požiadavkov.


Pin It